Mondi’den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro

Mondi 2016-2017 koltuk takımı modelleri fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak dekorasyontarz.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda Mondi’nin vitrine yeni çıkan koltuk takımlarından Vetro koltuk takımını masaya yatırıyor, oturma odalarında modern ve yataklı bir koltuk takımı görmek isteyen takipçilerimizin bilgi ve beğenilerine sunuyoruz.

Hatırlarsanız son olarak Mondi Eylül koltuk takımı ile yeni sezonu açmış, döşemelik kumaşı ve halısı ile uyumlu bu koltuk takımını da incelemiştik. Eylül koltuk takımı ile birlikte sahneye çıkan Mondi Kapadokya koltuk takımı da sayfalarımıza konuk olmuştu. Eğer Mondi’nin yeni sezon oturma grupları arasında yer alan bu koltuk takımlarını görmediyseniz mutlaka göz atmanızı öneririz.

Mondi bu yakın zamanda bir kaç koltuk takımı ile daha karşımıza şıktı. Bu takımlar Liza, Vienna, West ve şimdi inceleyeceğimiz Vetro koltuk takımları oldu. Vetro koltuk takımı geleneksel mobilya anlayışının en güzel örneklerinden biri olarak görünüyor. Çift renk uygulamasıyla ön plana çıkan Vetro koltuk takımı, düz ve çiçekli kumaşların renkli fitil uygulamasıyla tasarlanmasından oluşurken takım yüksek ayaklarıyla da ergonomi sağlıyor ve hanımların temizlik işini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda aniden gelen yatılı misafirler için hayat kurtarıcı yatak olma özelliğine sahip Vetro koltuk takımı, nova pembe, ekru deri ve nova krem – nova bordo kombinasyonlu renk seçenekleri satışa sunuluyor.

Vetro koltuk takımını hakkında bukadar detaylı açıklama yeter herhalde, artık takımın fiyatlarını ve görsellerini merak etmeye başladığınızı düşünüyor ve hemen fiyat bilgilerini veriyoruz. Efendim iki adet üçlü, iki adette berjerden oluşan Vetro Delüx takım 5.140,00 TL fiyatla satışa sunulurken, bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adette berjerden oluşan Vetro koltuk takımı ise üzerinde 4.880,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Tek berjerin fiyatı ise 843,00 TL.

Fiyat bilgilerini de verdikten sonra dilerseniz şimdi gelin hep birlikte Mondi’nin yataklı koltuk takımları arasında yer alan Vetro koltuk takımının görsellerine hemen aşağıya yerleştirdiğimiz foto galerimiz içerisinde hep birlikte göz atalım…

MONDİ VETRO KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona Masalsı Bir Salon Koltuk Takımı Daha ! başlıklı makalemizde bellona, lisbon ve salon koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Mondi’den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro için yorumda bulun

    Mondi’den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mondi’den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro için ilk yorumu yapabilirsin.