Mondi’den Yataklı Kapadokya Koltuk Takımı

Yeni sezon koltuk takımlarına göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu defa oturma odasında veya salonunda hem yataklı, hem sandıklı şık ve yeni bir oturma grubu görmek isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için Mondi en yeni koltuk takımları arasında yer alan Kapadokya koltuk takımını masaya yatırıyoruz…

Mondi Kapadokya koltuk takımı yukarıda da bahsettiğimiz gibi sandık baza ve yatak olabilme özelliğine sahipken, aslında takıma ilk bakışta göz kamaştıran mavi rengi ve bu renk üzerine kol yapılarına uygulanan ve takımın kasası ile muhteşem bir ahenk içerisinde olan beyaz şerit uygulamaları dikkat çekiyor.

Ürünün şık ve kullanışlı yapısının yanında şu an Mondi koltuk takımı kampanyaları arasında yer alıyor olması da cazip hâle getiriyor. Çünkü Mondi Kapadokya koltuk takımı şu sıralar, 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan Kapadokya delüks koltuk takımı 5.694,00 TL yerine 5.126,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kapadokya koltuk takımın 1 adet üçlü koltuk+1 adet ikili koltuk+2 adet berjer koltuktan oluşan seçeneği ise üzerinde 5.411,00 TL yerine 4.871,00 TL fiyat etiketi taşırken, Kapadokya koltuk takımının görsellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

MONDİ KAPADOKYA KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Lüks Avangard Mobesko Salon Koltuk Takımları başlıklı makalemizde mobesko, salon koltuk takımı ve salon takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.