Mondi’nin En Yeni Köşe Takımı Venita Sahnede !..

Mondi Venita Köşe Takımı 2017 yılında Mondi’nin vitrine çıardığı en yeni köşe takımlarından biri olarak dekorasyontarz.com’un bu sayfasında sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleniyor. Hatırlarsanız son olarak Mondi Mabel köşe takımına göz atmış, sayfalarımızda beğeni bilgilerinize sunmuştuk.

Mondi Venita serisi aslında yeni bir Mondi koleksiyonu değil, zira 2016 yılında ürün gamına eklenen bu koleksiyondan Venita koltuk takımı ve Venita yatak odası takımlarını detaylı olarak daha önce incelemiştik. Ancak Venita köşe takımı an itibarı ile koleksiyona yeni eklenen bir ürün ve dolayısı ile Mondi 2017 köşe takımı modelleri arasında yer alıyor.

Oturma odası dekorasyonunuza modern esintiler getirmeye hazırlanan Venita köşe takımının birbiri ile uyumlu renkleri ile verdiği şık görüntüsünün yanında, üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan klik klak mekanizması sayesinde kolayca yatak olabildiği için kullanışlı bir köşe takımı olarak da dikkat çekiyor.

Görsellerini alt tarafta yer alan foto galerimizde yakından inceleyebileceğiniz Venita köşe takımının fiyatlarına gelecek olursak, üçlü ve ikili ünitelerden oluşan takımın şu anki liste fiyatı indirimle birlikte 3.390,00 TL olarak görünüyor. Bu gruba birde berjer eklenince fiyat 4.341,00 liraya yükseliyor.

MONDİ VENİTA KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİNE GÖZ ATIN !..

Konu içerisinde belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Mondi kampanyaları ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden Mondi güncel köşe koltuk takımı fiyatlarını ve diğer 2017 Mondi köşe takımlarını incelemek için bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan İpek Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde ipek mobilya, köşe koltuk ve köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Mondi’nin En Yeni Köşe Takımı Venita Sahnede !.. için yorumda bulun

    Mondi’nin En Yeni Köşe Takımı Venita Sahnede !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mondi’nin En Yeni Köşe Takımı Venita Sahnede !.. için ilk yorumu yapabilirsin.