Mondi’nin Eylül Koltuk Takımını Gördünüz MÜ ?..

2017 Model koltuk takımlarına göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Merak etmeyin salon veya oturma odanız için en güzel takımı dekorasyontarz.com olarak bulacağımızdan emin olabilirsiniz, zira hemen tüm markaların en yeni koltuk takımlarını ve oturma gruplarını hararetle incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki markamız ise ülkemizin lider mobilya üreticilerinden Mondi…

Mondi vizyona henüz çıkardığı ve daha önceki sayfalarımızda yatak odası takımına göz attığımız Eylül koleksiyonuna birde koltuk takımı ekledi ki görmelisiniz. Son dönemin modası olan berjerli oturma gruplarına bir örnek teşkil eden Eylül koltuk takımı soft tonları ile göz kamaştırırken, şıklığının yanında üçlü ve ikili ünitelerinin klik klak mekanizması ile yatak olabilme özelliğinden dolayı fonksiyonel bir takım olarakta ön plana çıkıyor.

Polo pudra ve vizon gibi farklı renk alternatifler ile vitrine çıkan Eylül koltuk takımı yumuşak tuşeli kullanımı ve renkli kırlent uygulamasıyla, zarif P kol yapısı ve ekstra rahatlık sunan özel sırt uygulamalarıyla ön plana çıkıyor.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde ki Eylül koltuk takımının görsellerine geçmeden hemen önce takımın fiyatları hakkında sizleri biraz bilgilendirelim ; Efendim üçlü, ikili ve 2 adet berjerden meydana gelen Eylül koltuk takımı 4.699,00 TL fiyat etiketine sahipken, 2 üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks modeli ise 4.938,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

MONDİ 2017 KOLTUK TAKIMI EYLÜL (FOTO GALERİ)

MONDİ EYLÜL YATAK ODASI TAKIMINIDA İNCELEYİN !..

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Yataklı Kapadokya Koltuk Takımı başlıklı makalemizde koltuk takımı ve mondi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.