Mondi’nin Yeni Köşe Takımı Mabel Vitrine Çıktı !..

Yeni yıla yepyeni ve birbirinden şık tasarımlara giren Mondi hemen her hafta dekorasyontarz.com sayfalarına vitrine yeni çıkan bir ürünü ile konuk olmaya devam ederken bu defa deyim yerinde ise dumanı üzerinde tüten bir köşe takımı olan Mabel ile huzurlarınıza geliyor. Bu sayfamızda Mondi Mabel köşe takımını sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde sizler için inceliyoruz…

Aslına bakarsanız Mabel koleksiyonu yeni bir koleksiyon değil, Mondi’nin geçtiğimiz yılın son çeyreğinde çıkardığı bir takım ki daha önce aynı koleksiyondan Mabel yatak odası takımı ve Mabel salon takımını incelemiş bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Mondi şimdi bu güzel koleksiyona birde köşe takımı ekledi ki hakikaten görülmeye değer nitelikte.

Zarif tasarım, canlı renkler ve bir birinden şık ayrıntıların buluştuğu Mabel Köşe takımı şıklığı ile dikkat çekerken tek harekette yatak olabilme özelliği ve üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmenizi sağlayan sandık özelliği ile de konforlu ve işlevsel bir köşe takımı olarak dikkat çekiyor.

Gül kurusu gibi moda bir renge sahip Mabel köşe takımı tüketiciye 4 farklı versiyon ile satışa sunuluyor, foto galerimizde detaylı görsellerini inceleyebileceğiniz bu versiyonlardan ilki, 2 adet köşe ikili 3.290,00 TL, ikinci versiyon 1 adet köşe üçlü, 1 adet köşe ikili 3.490,00 TL,üçüncü versiyon 2 adet köşe üçlü 3.690,00 TL ve son seçenek olan 1 adet köşe bölümü (3+3) ise 4.307,00 TL fiyat etiketine sahipler…

MONDİ EN YENİ KÖŞE TAKIMI MABEL GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Enza Home 2017 Köşe Takımları ve Fiyatlarına Göz Atın !.. başlıklı makalemizde enza home, köşe koltuk ve köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.