Müge Anlı Artemis Halı’dan Tatlı Sert Halı Modelleri

Müge Anlı sponsoru Artemis Halı yeni modelleri ile gözleri kamaştırırken, dekorasyontarz.com olarak bizlerde bu güzel halı modellerini ve desenlerini hem Müge Anlı hayranları, hem de evlerini güzelleştirecek farklı halılar aramakta olan takipçilerimiz için inceliyor, markanın 2017 halı desenlerini burada beğenilerinize sunuyoruz.

Ekranların en sevilen yüzlerinden Müge Anlı benzerlerini Avrupa ve Amerika’da da gördüğümüz Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, bu güne değin yakınlarını kaybetmiş bir çok insanın gönlüne serin sular serperken, çözülmemiş bir çok karanlık olayı ve maalesef cinayeti de bir Sherlock Holmes edası ile çözmeye ve suçluları adalete teslim etmeye devam ediyor.

Zihinsel engellilerin, Alzheimer veya benzeri rahatsızlıkları bulunanların, kaybolduğunda çarçabuk bulunmasını ve dolayısı ile güvende olmasını sağlayan “Sevgi İzi” gibi oldukça zekice bir sistemin de yaratıcısı olan Müge Anlı maskesiz bir halk kahramanı olarak bu yolda yanlız değil tabi ki zira hayranları ve onu izleyen halkta bir çok konuda ihbarları ile ona yardımcı oluyorlar.

artemis-hali-en-yeni-modelleri-ve-muge-anli-tatli-sert-artemis-hali

Bu dikenli ve tehlikeli yolda Müge Anlı’yı destekleyen ana sponsorlardan biri ise Artemis Halı. Bir çoğunuzun adını belki de ilk defa Müge Anlı sayesinde duyduğunuz Artemis Halı sadece bu etkileyici programın sponsorluğu ile değil, vitrinlerine yeni çıkardığı yepyeni halı modelleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

artemis-hali-muge-anli-sponsorlari-ve-artemis-hali-murano-serisi

Arte, Exclusive, Murano ve Dizayn olmak üzere dört yeni koleksiyonu 2017 halı modelleri arasında müşterilerinin beğenilerine sunan Artemis Halı, bu serilerinde kendine has, oldukça orijinal desenler sergiliyor.  Aynı zamanda bahsi geçen bu koleksiyonlar içerisinde dikdörtgen halıların yanında yuvarlak ve oval halı modellerini de içeriyor. Üstelik koleksiyonların renkleri son zamanların gözde halı tonlarından meydana geliyor.

muge-anli-sponsoru-artemis-hali-modellerinden-exclusive-koleksiyonu-ornekleri

Örneğin Artemis Halı Arte koleksiyonunda, lila, turkuaz, bej ve gri gibi trend halı renklerine rastlıyoruz. Koleksiyonun desenleri ise son derece etkileyici ve hiç bir yerde göremeyeceğiniz tarzlarda. Exclusive koleksiyonu ise el halısı dokusunda, ipeksi yumuşak tuşeli, özel parlak akrilik iplik kullanılarak üretilmiş ve ortaya hakikaten gösterişli salon halıları çıkmış…

muge-anli-hali-modelleri-ile-artemis-hali-dizayn-serisi-desenleri

Artemis Halı özellikle salon halısı arayan potansiyel müşterilerine ise özel olarak Murano koleksiyonunu üretmiş. Marka, dantel desenlerini, yuvarlak ve oval halı modellerinin en dikkat çekenlerini bu koleksiyonunda bir araya getirmiş. Artemis Halı Dizayn koleksiyonunda ise birbirinden modern desenleri yine en tutulan halı renkleri ile bir araya getirmiş.

turkuaz-renkli-hali-modelleri-ve-artemis-hali-arte-serisi

Artemis Halı 2017 halı modelleri arasında yer alan koleksiyonların kısaca özellikleri bu şekilde arkadaşlar. Ancak hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde daha detaylı anlatımları ve görselleri ile birlikte bu yeni halıları daha yakından inceleyebilir, salonlarınız, oturma odalarınız ve evinizin diğer alanları için en güzel halıları bu foto galeri içerisinde bulabilirsiniz.

ARTEMİS HALI YENİ SEZON MODELLERİ DESENLERİ ve RENKLERİ

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin'den Rengarenk Yuvarlak ve Oval Halılar (Altamira) başlıklı makalemizde oval halı, pierre cardin halı ve yuvarlak halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Müge Anlı Artemis Halı’dan Tatlı Sert Halı Modelleri için yorumda bulun

    Müge Anlı Artemis Halı’dan Tatlı Sert Halı Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Müge Anlı Artemis Halı’dan Tatlı Sert Halı Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.