Pierre Cardin’den Rengarenk Yuvarlak ve Oval Halılar (Altamira)

Pierre Cardin Halı oval ve yuvarlak halı modelleri fiyatları ve desenleri ile birlikte dekorasyontarz.com’un bu sayfasında sizler için detaylı olarak inceleniyor. Son zamanların halı trendlerinden yuvarlak veya oval bir halı almak geçiyor ise aklınızdan burada ki birbirinden güzel modellere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bilindik dikdörtgen halı tasarımlarının aksine yuvarlak ve oval halılara olan ilgi son yıllarda inanılmaz bir artış gösterdi. İnsanlar salonlarında, antrelerinde, oturma odalarında farklı tasarımları ile dikkat çeken bu tip halıları kullanmaya başladılar. Bu yoğun ilgiye tepkisiz kalmayan halı üreticileri ise ürün gamlarında yuvarlak ve oval halılara daha fazla yer vermeye başladılar ki o üreticilerin en başında Pierre Cardin geliyor, zira Pierre Cardin Halı ürün gamında çok sayıda yuvarlak ve oval halıya yer veriyor.

Pierre Cardin Halı, Aspero, Strada, Adrasan, Albero,  Arcadia ve Altamira olmak üzere tamı tamına 5 koleksiyonunda yuvarlak ve oval halı modellerine yer vererek bu konu hakkında ne kadar ciddi düşündüğünü gösterdi. Üstelik bu halılara koleksiyonlarda olması gerektiği için öylesine yer verilmiş değil. Hepsi için markanın tasarımcıları tarafından ciddi uğraşı verilmiş, birbirinden güzel seriler.

Oval Halı Modelleri Renkleri ve Desenleri ile Pierre Cardin Halı Yeni Sezon Altamira Serisi

Bu seriler arasında ise en dikkat çekeni kuşkusuz Altamira koleksiyonu oluyor.  Pierre Cardin Halı Altamira koleksiyonunda yer alan oval ve yuvarlak halılar, modern soyut çizgileri ve inanılmaz güzel renkleri ile diğer modellerden hemen ayrışıyor.

Modern Halı Desenleri ve Modelleri ile Pierre Cardin Halı Yuvarlak Halı Örneklerinden Altamira

Altamira koleksiyonu sadece güzelliği ile hanımlarımızın gönlünü fethetmiyor, koleksiyon “Tozum Az” özelliği ile titiz hanımlarında yüzünü güldürüyor. Bildiğiniz üzere özellikle yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri halının ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmedir. Pierre Cardin Halı işte bu tozuma ve tüylenme sorununu, halılara uyguladığı özel işlem sayesinde %65 oranında azaltıyor. Marka bu uygulamaya “Tozum Az” özelliği adını verirken bu özellik Pierre Cardin Halı’nın diğer tüm koleksiyonlarında olduğu gibi Altamira koleksiyonunun yuvarlak ve oval halılarında da kullanılıyor.

En Güzel Oval Halı Modelleri ve Desenleri ile Pierre Cardin Halı Altamira Serisi

Ayrıca bu koleksiyonda diğer bir çok Pierre Cardin halı koleksiyonundan farklı olarak “Akıllı Koruma” özelliği de mevcut. Bu özellik sayesinde halınıza sıvı dökülmesi durumunda temizliğini kolayca yapabiliyorsunuz. Akıllı Koruma özelliği, sıvıyı yüzeyde tutan, dışarı doğru iten ve halının içine işlemesini engellemeye çalışan aktif yüzey özelliğidir.

Pierre Cardin Halı Altamira Koleksiyonu ve Pierre Cardin Yuvarlak Halı Modelleri

Koleksiyonun fiyatlarını merak ettiğinizi tahmin ediyoruz, dolayısı Altamira koleksiyonu fiyatları hakkında da sizleri vakit kaybetmeden bilgilendirelim. Efendim koleksiyonunun 160X230 cm ebatlarında ki 3,68 metrekare halısı 928,50 TL fiyat etiketine sahip. 200X290 ebatlarındaki 5,8 metrekare Altamira Halı ise 1.463,40 TL fiyatla satışa sunulurken, koleksiyonun diğer desenlerini de seri numaraları ile birlikte hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

PİERRE CARDİN HALI YUVARLAK VE OVAL HALI MODELLERİNDEN ALTAMİRA KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Halı Yeni Modelleri Sahneye Çıktı başlıklı makalemizde optimiste, otantik ve pierre cardin halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.