Ranza Olan Sihirli Kanepe Tasarımları

Ranza Olan Kanepe Modelleri ve Fiyatları ile dar mekanlarda oturan takipçilerimizin neredeyse hayatlarını kurtarıyoruz 🙂 Ev küçüktür, ev küçüktür ama aniden çıka gelir hem yatılı, hem acımasız misafirler. Ne kadar Türk halkı olarak misafirperver bir millette olsak zaten kendimizin bile yatacağı zor yer bulduğumuz bu minnacık evde bu yatılı konukları nasıl ağırlayacağız şimdi ?..

Dar evlerde oturpta yukardaki konuşmayı iç dünyasında kendi kendine veya eşi birlikte yapmayan yoktur her halde 🙂 Utanmayın bu gayet doğal bir durumdur. Utanacak bir durum olsa koskoca bir dekorasyon sitesinin bir zamanlar küçücük bir evde oturmuş editörü olarak ben burada binlerce kişinin önünde, bu konuşmaları yaptığımı itiraf etmezdim, zira ilk paragrafta geçen birebir benim, özgün, gayet orjinal sözcüklerimdir.

Eskiden çekyatlarla bu işe bir nebze çözüm bulurduk, açıverirdik çekyatımızı bir anda iki kişilik yatak oluverirdi. Evler mi daraldı, bizler mi büyüdük bilmiyorum ancak, şimdilerin oturma odalarında çekyatlarımızı böyle ferah ferah açmak neredeyse imkansız.

Geçenlerde şehir dışında bir bekar arkadaşımın evinde konaklamak zorunda kaldım, oturma odasındaki çekyatı benim için açmaya kalktı. Keşke açmasaydı. Çekyat önce orta sehpaya, orta sehpada çekyatın karşısındaki duvara çarptı 🙁

Zaten bu konuyuda o şehir dışı ziyaretiminden dönüşte sizler paylaşıyorum. Böyle durumlar için ne yapılır, ne yapılır derken karşıma hem kanepe hem ranza yatak yada ranzaya dönüşen kanepe olarak adlandırabileceğim tasarımlar çıktı.

Bayıldım bayıldım ve hemen dar mekanlarda, küçük evlerde, stüdyo dairelerde yaşayan takipçilerimiz geldi aklıma. Eve gelir gelmez geçtim bilgisayarın başına ve bu muhteşem tasarımlardan meydana gelen bir foto galeriyi hemen alt tarafta beğeni ve bilgilerinize sundum.

Fakat işin kötü yanı ürünün satıldığı yerler hakkında henüz bir adres tespit edemedim. Facebook üzerinde bir kaç firma var ama ne kadar güvenilir bilemiyorum, zira bana çok profesyonel gelmediler. Bu firmaların 1600 TL civarı fiyat verdiklerini gördüm. Biraz abartılı bir rakam ancak az önce de belirttiğim gibi net bilgi değil bunlar.

Sizlerin de biraz araştırma yapmanızı öneririm, zaten foto galerimizde ki örneklerden ne kadar kullanışlı olduklarını görünce bu öneriye ihtiyacınızın kalmayacağını benden daha fazla araştıracağınızı tahmin ediyorum 🙂 Neyse gelelim ürünlerin görsellerine, efendim hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde ranza olan kanepe tasarımlarına göz atabilirsiniz…

RANZAYA DÖNÜŞEN KANEPE MODELLERİNDEN ÖRNEKLER

Bir önceki yazımız olan Modern Gömme Vestiyer Tasarımlarından Örnekler başlıklı makalemizde gömme vestiyer ve özel tasarım vestiyer hakkında bilgiler verilmektedir.

 •  
  10
  Shares
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Aldora’dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Aldora en yeni duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını bu sayfamızda yeni aldıkları plazma televizyonları için farklı ve tabi ki şık...

Kapat