Rengarenk TV Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekler

Son bir kaç yılın trend mobilyaları arasında yer alan TV-Duvar ünitesi modelleri, zaman içerisinde kendilerini sürekli güncelleyerek en çok satılan mobilyalar listesinde zirveye ait yerlerini korumaya devam ederken, bu arada alışılagelmiş ağaç renklerinin dışında çok farklı renklere de bürünmeye başladılar. Artık tv-duvar ünitesi tasarımlarında son derece iç açıcı renkleri de görür olduk.

Bunu nasıl karşılarsınız bilmiyoruz ama artık duvar ünitelerinde, lila, pembe, mürdüm, sarı, kırmızı ve hardal gibi değişik renkleri, hatta bu renklerin bir çoğunun bir arada kullanıldığı rengarenk TV- Duvar ünitesi tasarımlarını görebilirsiniz. Modern tasarımlarda oldukça şık duran bu rengarenk üniteler modern dekorasyon tarzlarından hoşlananların mobilya seçiminde baş aktör konumundalar.

Üstelik sadece özel mobilya tasarımları yapan firmaların değil bilindik mobilya markalarının ürün gamlarında da bu tarz TV-Duvar ünitesi modellerine rastlıyoruz. Bu duruma örnek olarak vereceğimiz mobilya üreticileri ve markalara ise Alfemo ve İstikbal’i örnek olarak gösterebiliriz. Bu ve daha bir çok mobilya markasının ürün gamlarında renkli tv-duvar ünitelerine rastlıyoruz.

Sizlerde modern tarzlardan hoşlanıyorsanız, oturma odalarınızda, salonlarınızda farklı ve renkli mobilya tasarımlarına yer vermek gibi bir arzunuz varsa ve halihazırda herhangi bir şekilde TV-Duvar ünitesi olayına girmediyseniz, hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde ki görsellere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira hayalinizdeki duvar ünitesinin burada olması içten bile değil…

RENGARENK TV DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARI RENKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İstikbal TV-Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde duvar ünitesi, istikbal ve istikbal compact vitrin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dar Mekanlar İçin Gizlenebilir Yatak Tasarımları

Herkesin hayalidir, geniş kocaman, lüks evlerde yaşamak, ancak bu durumun tamamen "duygusal"a bağlı olduğunu ve elimizdeki küçük ama sevimli apartman...

Kapat