Rüya Gibi Salon Koltuk Takımları ile Bellona

Bellona Salon Koltuk Takımları ve Fiyatlarını salonlarında bir saray odası etkisi yaratmak isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için detaylı olarak inceliyoruz. Şu sıralar aklınızdan salonunuz için bir koltuk takımı almak geçiyor ise burada ki örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada deyim yerinde ise bayılacağınız tarzda tam da salonlarınıza göre inanılmaz güzel koltuk takımları var…

Bellona 2017 sezonuna koleksiyonlarını güncelleyerek yepyeni ürünler ile merhaba dedi. Bu ürünler arasında hiç şüphesiz salon koltuk takımları gerek göz kamaştıran tasarımları, gerekse yeni moda döşemelik kumaş renkleri ile ön plana çıkıyor. Bellona bu kategoride ki ürünleri ile sadece bu sezona değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Bellona salon koltuk takımı ürün gamında bu yıl 7 farklı koltuk takımı sergileniyor. Bu salon koltuk takımları Estonya, Elantra, Lisbon, Victoria, Valentina, Golden ve Elantra S koleksiyonlarından oluşurken, şimdi bu koltuk takımlarından bir kaçına şöyle bir göz atalım, ardından diğer örnekleri foto galerimizde detaylı olarak inceleriz.

Bellona Elantra Salon Koltuk Takımı ve Bellona Chester Tarzı KoltukTakımı Modelleri

Bellona ürün grubu arasında en çok göze çarpan takım Elantra salon koltuk takımı. Daha önceki sayfalarımızda köşe koltuk takımı incelediğimiz Elantra koleksiyonunun salon takımında yine chester tarzı dikkat çekerken, takımda kumaş ve deri birlikte kullanılmış. Zengin dikiş ve makrome uygulaması gibi detaylar ise takımı görsel açından zenginleştirmiş. Takımın prestij yeşil, bej, kremit ve kahve renk seçenekleri mevcutken, aynı normlara sahip Elantra S salon koltuk takımı caprice krem ve caprice mor renkleri ile satışa sunuluyor.

Bellona Estonya Salon Koltuk Takımı ve En Güzel Salon Koltuk Takımı Modelleri

Bellona Salon koltuk takımı ürün gamında dikkat çeken bir diğer takım ise koleksiyona yeni eklenen Estonya salon koltuk takımı olsa gerek. Soft tonlarının hakimiyetinde olan Estonya salon koltuk takımında da yine düğme ve dikiş detayları ile tıpkı Elantara koltuk takımında da olduğu gibi takıma chester tarzı bir hava vermiş. Estonya salon koltuk takımının renkleri ise su yeşili, caprice krem, somon ve petrol mavisi…

Salon Koltuk Takımlarının En Güzellerinden Bellona Valentina Salon Koltuk Takımı

Bellona diğer koltuk takımları arasında sansasyonel bir tasarıma sahip olan Valentina ile kıvrımlı hatları ve ahşap detayları ile dikkat çeken Victoria gibi şahane salon takımlarıda var. İşte bu ve diğer tüm Bellona salon koltuk takımlarına aşağıda yer alan foto galerimizde göz atabilir, foto galerimizin hemen altında yer alan Bellona salon koltuk takımı fiyat listesinden de ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BELLONA SALON KOLTUK TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bellona Salon Koltuk Takımı Fiyatları

Bellona Victoria Salon Koltuk Takımı 8.090,00 TL
Bellona Valentina Salon Koltuk Takımı 7.190,00 TL
Bellona Golden Salon Koltuk Takımı 9.590,00 TL
Bellona Elantra S Salon Koltuk Takımı 7.690,00 TL
Bellona Estonya Salon Koltuk Takımı 7.590,00 TL
Bellona Elantra Salon Koltuk Takımı 7.690,00 TL
Bellona Lisbon Salon Koltuk Takımı 7.890,00 TL

Dikkat ; Burada gördüğünüz salon koltuk takımı fiyatları iki adet üçlü koltuk, iki adette berjer için geçerlidir. Kampanyalar, sezon sonları, indirimler gibi daha detaylı ve en güncel fiyatlar için bu adresi ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro başlıklı makalemizde koltuk takımı, mondi ve oturma grubu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Rüya Gibi Salon Koltuk Takımları ile Bellona için yorumda bulun

    Rüya Gibi Salon Koltuk Takımları ile Bellona için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüya Gibi Salon Koltuk Takımları ile Bellona için ilk yorumu yapabilirsin.