Salonlar İçin Kare ve Dikdörtgen Asma Tavan Tasarımları

Salon asma tavan modelleri ve alçıpan asma tavan tasarımlarını incelerken bu defa kare ve dikdörtgen asma tavanlardan örnekleri beğenilerinize ve bilgilerinize sunmaya karar verdik arkadaşlar. Muhtemelen sizlerde salon dekorasyonunuzu yenilemektesiniz ve şu sıralar salonunuz için gösterişli ve şık bir asma tavan tasarımı için araştırma yaparken dekorasyontarz.com’un bu sayfasına girmiş bulundunuz.

Eğer durum böyle ise hoş geldiniz sefa geldiniz…  Merak etmeyin, ev dekorasyonunuz adına aradığınız bir çok şeyi bir arada bulabileceğiniz dekorasyontarz.com sayfalarında salonunuz içinde en güzel asma tavan tasarımını bulacağız ve salonunuza giren misafirleriniz, ağırladığınız konuklarını konuklarınız tavan dekorasyonunuza, dolayısı ile sizin ince ve zarif dekorasyon zevkinize hasta olacaklar 🙂

Asma Tavan Gizli Işık Uygulamaları ve Dikdörtgen Asma Asma Tavan Modelleri

Salon dekorasyonunda ilk etabta mobilyalara çok dikkat edilir, öyle ki bazı durumlar da salon dekorasyonlarınız mobilyalar üzerinden değerlendirilir ve dekorasyon zevkiniz, bu mobilyaların ne kadar şık olduğundan puanlanır. Alında bu yanlış bir algıdır, zira bunun içerisinde mobilyalar ile halıların uyumu veya mobilya duvar kağıdı ve mobilya ve perde uyumu gibi görünmeyen kritelerde vardır. Bu kriterler konuklarınız için göze hoş bir kontrast yarattıkları, mobilyaları ön plana çıkardıkları için direkt mobilyalar göze çarpar.

Ancak salonunuza uygun yapıda sıradışı asma tavan tasarımlarıda en az mobilyalarınız ve hatta bazı durumlarda mobilyalarınızdan daha fazla ilgi çekecektir. Bu bazı durumlar, asma tavaların led ve gizli ışıklarla harmanlandıkları ve aynı zamanda bir aydınlatma armatürü olarak kullanıldıkları durumlardır.

Tavan Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri ile Kare Şekilli Asma Modelleri

Yukarıda “salonunuza uygun yapıda” derken salonunuzun başta şekline, ardında ebatlarına uygunluğundan bahsediyoruz. Örneğin ince uzun salon dekorasyonu için bu salonun boyutlarına uygun dikdörtgen asma tavan tasarımlarını uygun olarak niteleyebiliriz. Ayrıca kare tibi salonlarda yine ortası havuzlu kare bir asma tavan inanılmaz çağdaş bir salon dekorasyonu yakalamanız konusunda elinizi güçlendirecektir.

Salonunuz bu ve buna benzer yapılarda ise hemen alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde yer alan örnekler tam ihtiyacınız olan ilham kaynaklarınız olacaktır. Dolayısı ile salonunuz için bir asma tavan yaptırmadan hemen önce bu örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz…

SALONLAR İÇİN KARE ve DİKDÖRTGEN ASMA TAVAN MODELLERİ

Bir önceki yazımız olan Beyaz Esaretinden Kurtulmuş Rengarenk Tavan Dekorasyonları başlıklı makalemizde dekorasyon, renkli tavan ve tavan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Salonlar İçin Kare ve Dikdörtgen Asma Tavan Tasarımları için yorumda bulun

    Salonlar İçin Kare ve Dikdörtgen Asma Tavan Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salonlar İçin Kare ve Dikdörtgen Asma Tavan Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.