Salonunuz İçin Aradığınız Avize BURADA !..

Salonlar İçin Avize Modelleri

Lüks Salon Avizeleri – Büyük çaba ve para sarf ederek tamamladığınız ev dekorasyonunda muhtemelen sıra bu emeğinizi gözler önüne serecek, ışıklandıracak aydınlatma armatürlerine geldi. Antre için havalı, oturma odası için modern, mutfak için yeterli ışık sunan bir avize aldınız, ancak dekorasyonuna en çok dikkat ettiğiniz, üzerine titrediğiniz salonunuz için henüz nasıl bir avize alacağınıza karar veremediniz yada salonunuza yakışacağını düşündüğünüz bir avize bulamadınız…

Salonlar için En Güzel Avizeler ve Fiyatlarını İnceledik !..

O halde gelin hep birlikte salonunuz için en ideal avizeyi birlikte bulmaya çalışalım, internet üzerinden fiyatları, özellikleri ve görselleri ile sizler için seçtiğimiz avizeleri burada tüm detayları ile bilgi ve beğenilerinize sunalım ve sizlerde burada gördüğünüz salon avizeleri arasından en beğendiklerinizi seçin, ne dersiniz ?..

Uzaktan Kumandalı Led Işıklı Avize Modelleri

Son yıllarda uzaktan kumandalı led ışıklı hatta taşlı avizeler pek bir revaçta. Hem modern, hem de klasik tarz dekorasyonlara uyum sağlayan bu tür avizeler kendi aralarında ampul sayısına göre 4’lü, 5′ li, 6’lı olarak ayrılıyorlar. Fiyatları ise oldukça göreceli, zira genelde tüm avizeler gibi Çin ağırlıklı olan bu ürünlerde kalite farkları arasında uçurum var. Örneğin üst resimde gördüğünüz Modelight Yaprak Camlı Ledli Kumandalı 6’lı Avize şu sıralar Evmanya‘da 215,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Osmanlı Tarzı Sarkıt Avizeler

Televizyon dizlerinin de etkisi ile Osmanlı tarzı dekorasyon bir anda trend haline geldi. İnsanlar Osmanlı tarzı duvar kağıtları, mobilyalar, halılar alıyor evlerine. Oturma yada yatak odalarında olmasa bile Osmanlı arzı salon dekorasyonları dekorasyonda son moda 🙂 Hal böyle olunca da Osmanlı tarzı avizeler giriyor devreye. Üstelik ilk başlarda sadece eskitme modelleri olan bu avizelerin farklı tasarımlarını da görmeye başladık yavaş yavaş. Mesela yukarıda beyaz tasarımını gördüğünüz Lamia 4’Lü Catlak Camlı Sarkıt avize Vivense.com‘da sadece 260,00 TL.

Kristal Taşlı Avize Modelleri ve Fiyatları

Yıllardır salonların gözdesi haline gelen kristal taşlı avizelerden birine sahip olmak istiyorsanız, bu tür bir avizenin salonunuza yakışacağını düşünüyorsanız kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor, zira bu tür avizeleri araştıran dekorasyontarz.com editörleri en ucuz 750 TL gibi bir rakamla karşılaştılar. 2000 TL gibi rakamlara bile bu tür avizelerin olduğunu görüyoruz. Evidea.com adresinde üst resimde gördüğünüz Safir Light Kristal Taşlı Kayık Avizenin fiyatı 1,759,00 TL olarak görünüyor.

Salonlar İçin Eskitme Avize Tasarımları

Eskitme avizeler de özellikle avangart tarzlarda dekore edilen salonların en gözde avize modelleri arasında yer alırlar, ancak bu avizelerde de çok çok farklı çeşit mevcut. Dolayısı ile oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Örneğin yukarıda resmini gördüğünüz özel camlı eskitme 4lü Sedef Avize Dekorazon.com adresinde sadece 770,00 TL gibi bir fiyat ile satışa sunuluyor.

Bu Avizeleri Görmeden Avize Almayın !..

Tabi sizler için seçtiğimiz salon avizeleri burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Hemen aşt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için deşişik zevk ve bütçelere hitabeden daha farklı avizeler de mevcut. Foto galerimizi ziyaret ederek bu avizelere, özellikleri ve fiyatlarına göz atabilir, salonlarınız için aradığınız avizeyi burada bulabilirsiniz…

SALONLAR İÇİN MUHTEŞEM AVİZE MODELLERİ ve FİYATLARI (FOTO GALERİ)

Bir önceki yazımız olan Banyolara Özel Işıklandırma Fikirleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde aydınlatma, banyo ve banyo ışıklandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Salonunuz İçin Aradığınız Avize BURADA !.. için yorumda bulun

    Salonunuz İçin Aradığınız Avize BURADA !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salonunuz İçin Aradığınız Avize BURADA !.. için ilk yorumu yapabilirsin.