Selim Yuhay “Güle Güle Oturun” Perde Modelleri

Güle Güle Oturun perde modelleri ve Selim Yuhay’ın tercihi perde markası Demor perde modellerini dekorasyontarz.com olarak bu sayfamızda sizler için detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile perdelerini yenilemeyi aklınızdan geçiriyorsanız, yeni eviniz için yeni perde tasarımlarına ihtiyacınız var ise burada ki örnekleri mutlaka incelemenizi, sonradan pişman olmamak adına burada ki örnekleri görmeden perde yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

Perdeler evlerimizin özellikle de salonlarımızın en önemli dekorasyon unsurları arasında yer alırlar. Bir çoğumuz el üstünde tuttuğumuz salonlarımızı saraylara çevirmek, olduğundan daha güzel bir hale getirmek adına perdelere deyim yerinde ise çuvalla para harcarız. Bu işi profesyonel anlamda yapan tasarımcılardan tavsiyeler alır, en güzel perde modellerini salonlarımıza entegre etmeye çalışırız.

Bu işi profesyonel anlamda yapanlardan biri de tabi ki ekranların dahi iç mimarı Selim Yuhay. Daha önce farklı bir kanalda yaptığı Evim Şahane programı ile milyonları ekran başına adeta kilitleyen Selim Yuhay, yeni kanalında yepyeni bir program ile karşımıza çıkmaya başladı. Kuşkusuz dekorasyon hastaları da Selim Yuhay gibi bu kanala transfer oldular 🙂

TV8 Güle Güle Oturun Perde Modelleri ve Selim Yuhay Salon Perde Tasarımları

Bizlerde dekorasyontarz.com olarak severek takip ettiğimiz Selim Yuhay’ı yeni programı Güle Güle Oturun‘da da sizler gibi keyifle izlemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız Evim Şahane’de de takibimizi sürdürüyor, sayfalarımızda sizlere programdan Evim Şahne Mutfak Dekorasyonları ve Evim Şahane Banyo Dekorasyonları gibi örnekleri beğenilerinize sunuyorduk. Artık ilerleyen günlerde bu örneklerin yerini sayfalarımızda Güle Güle Oturun Selim Yuhay Dekorasyon Örneklerine bırakacaklar.

Klasik Salon Perde Modelleri ile Dekorasyontarz.com Salon Perde Tasarımları

Ancak şimdi Selim Yuhay’ın Güle Güle Oturun programı için perdelerini seçtiği Demor perde modellerine göz atıyoruz. TV8 Güle Güle Oturun programı sponsorlarından Demor perdenin hiç bir yerde göremeyeceğiniz inanılmaz perde tasarımlarını inceliyoruz. 1975 yılından bu yana ev tekstili sektöründe, yenilikçi çizgisi, deneyimli tasarım ekibi ile hizmet veren bu kuruluşun birbirinden güzel perdelerine göz atıyoruz…

Modern Perde Tasarımları ve TV8 Selim Yuhay Demor Perde Modelleri

Markanın ürün gamını incelediğinizde Selim Yuhay’ın bu markayı seçmesinde ne kadar haklı olduğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Çünkü Demor perde kataloğunda hemen her zevke hitabeden harika perde modelleri var ki bunlar arasında salon perde tasarımlarına ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Hele markanın Ottoman koleksiyonu içerisinde öyle perdeler var ki perdelerini yenileyenlerin veya yeni perde yaptıranların bu ürünleri mutlaka görmesi gerekiyor 🙂

Güle Güle Oturun Perde Modelleri ile Demor Perde Örnekleri

Salon perdeleri, Fransız tül perdeler, kruvaze perdeler, genç ve çocuk odası perdeleri… Aklınıza gelebilecek ve ihtiyacınız olan, kısacası perdeye dair her şey Demor Perde ürün gamında yer alıyor. Zaten bunu Güle Güle Oturun Programını izleyen takipçilerimiz de orada ki örneklerde görmüşlerdir mutlaka. Gerçekten çok şık perdeler Selim Yuhay’ın dahiyane dekorasyon uygulamaları ile harmanlanıyor…

Dekorasyontarz.com Perde Dekorasyon Önerileri ile Demor Perde Modelleri

İlerleyen günlerde Selim Yuhay’ın programda yapacağı dekorasyon uygulamalarını hepimiz merakla beklerken, dilerseniz gelin şimdi Güle Güle Oturun’da kullanılacak perde modellerine alt tarafta yer alan foto galerimizde hep birlikte göz atalım. Demor perdenin göz kamaştıran perde tasarımlarını ve perdelik kumaş modellerini detaylı olarak inceleyelim, ne dersiniz ?..

SELİM YUHAY BU PERDELERİ TERCİH EDİYOR !..

TV8 Güle Güle Oturun Programına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Perdelerinden Bıkanlara Resim Baskılı Pano Zebra Perdeler başlıklı makalemizde baskılı zebra perde, perde dekorasyon ve resimli zebra stor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Selim Yuhay “Güle Güle Oturun” Perde Modelleri için yorumda bulun

    Selim Yuhay “Güle Güle Oturun” Perde Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Selim Yuhay “Güle Güle Oturun” Perde Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.