Son Moda Beyaz Duvar Ünitesi Tasarımları

Modern zamanların olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan, hatta başında gelen mobilyalar duvar ünitesi, tv ünitesi veya compaq vitrin olarak da adlandırılıyorlar. Plazma, led ve LCD televizyonların hayatımıza girmesi ile birlikte tanıştığımız bu mobilyalar, o zamandan bu zamana çok değiştiler, geliştiler dahada güzelleştiler.

Eskiden sadece belli başlı bir kaç rengin hakimiyetinde olan bu ürünler şimdilerde rengarenk olarak da üretiliyor, tasarlanıyorlar. Bu tür duvar ünitelerinden hoşlanıyorsanız renkli duvar ünitelerinden örnekler sunduğumuz makalemizi de BURADAN incelemenizi öneririz. Bilhassa modern minimalist dekorasyon ve mobilya tarzlarından hoşlananların renkli tv ünitelerine bayılacaklarını düşünüyoruz.

Modern dekorasyon tarzlarının yükselişe geçmesi ile birlikte renklerin, daha doğrusu canlı renklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Kırmızılar, maviler, yeşiller, turuncular, sarılar inanılmaz bir şekilde yeni nesil mobilyaların ana rengi oluyor yada bu renklerden bir kaç tanesi aynı mobilya da bir araya getiriliyor. Bu tarz mobilyalar şu sıralar trend haldeler ve çok tutuluyorlar. Ayrıca mobilya ve döşemelik kumaşlarda, perde ve halılarda az önce saydığımız renklerin pastel ve pudra tonları da pek bir revaçta.

Ancak bu tarz uçuk fikir ve tasarımlardan hoşlanmayanlar klasik ve modası asla geçmeyen renkleri tercih etmeye devam ediyorlar. Örneğin meşe gibi doğal ağaç renklerine halen çok talep var. Üstelik bu renklerin modern tasarımlara sahip mobilyalarda kullanıldığı bir çok örnek var ve hakikaten çok güzeller. Yine doğal ahşap renklerinin beyaz renk ile kombinlendiği modern mobilyalarda pek bir revaçta ve onlarında trend mobilyalar arasında yer aldıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak en asil renk denince akla gelen beyazdan vazgeçemeyenler içinse tek kelime ile harika mobilya tasarımları ve TV üniteleri var ki bu zarif renge sahip ürünlere olan talep hiç bir zaman azalmıyor. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen siz de tercihinizi beyaz renk tv-duvar ünitelerinden yana kullanmak niyetindesiniz ve tarzınıza uygun bir ünite ararken kendinizi burada buldunuz. O halde sözü daha fazla uzatıp, sizleri daha fazla bekletmeyelim ve en güzel normlara, tasarımlara sahip beyaz renkli tv duvar ünitelerinden oluşturduğumuz ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimizle sizleri başbaşa bırakalım.

BEYAZ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Rengarenk TV-Duvar Üniteleri başlıklı makalemizde 2016 duvar ünitesi modelleri, modern tv üniteleri ve rengarenk tv duvar üniteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Son Moda Beyaz Duvar Ünitesi Tasarımları için yorumda bulun

    Son Moda Beyaz Duvar Ünitesi Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Moda Beyaz Duvar Ünitesi Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.