Ucuz Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları (Tekzen)

Siz değerli dekorasyontarz.com takipçileri için uygun fiyatlı mobilyalar aramaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda sürgülü gardırop modelleri ve fiyatlarını mercek altına alıyoruz. Yerli yapı marketlerimizden Tekzen’e gidiyor ve mağazanın mobilya reyonuna girerek Tekzen sürgülü gardırop modelleri ve fiyatlarını sizler için detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile yatak odanız için şık bir gardırop arıyorsanız, artık iyice eskiyen kapakları gıcırdayan eski gardırobunuzdan kurtulmak, yepyeni sürgü kapılı gardırop modellerini yatak odanızda görmek istiyorsanız burada bilgi ve beğenilerinize sunduğumuz ürünleri dikkatle incelemenizi öneririz.

Modern ve yeni binaların apartman dairelerinin yatak odalarında giyinme odaları genel olarak standart olarak sunulduğundan bu tarz mekanlar da gardıroba ihtiyaç olmuyor. Eski evlerini yeniden dekore edenler ise genelde bir marangoz ile anlaşarak yatak odalarının şekil ve ebatlarını göre özel tasarım gömme dolaplar yaptırıyorlar. Bu arada yatak odanızda bir giyinme odanız var ise Ikea’nın giyinme odaları için tasarladığı harika dolap sistemlerine buradan göz atabilirsiniz.

Tabi bu biraz pahalı bir sistem olduğundan çok fazla tercih edilmediğini söyleyebiliriz. Piyasa da satılan hazır gardırop modellerinin neredeyse 3 katına sahip olan özel gömme dolap tasarımları yerine, Koçtaş, Tekzen veya Ikea gibi yapı marketlerde sudan ucuz fiyatlara satılan gardıropları tercih ediyorlar.

Hem şık hem de uygun fiyatlı mobilyaları ile dikkat çeken Tekzen yapı markette de sürgülü gardıroplarında çok çok ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Gardırop konusunda epeyce de bol çeşide sahip Tekzen. Hemen hemen her keseye ve her zevke uygun gardıropları burada rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bu doğrultuda yukarı da da belirttiğimiz gibi yatak odalarınını yeniden dekore eden, gardırobu artık iyice eskiyen takipçilerimizin Tekzen gardırop modellerine mutlaka göz atamalarını öneririz.

Sizler için dekorayontarz.com olarak Tekzen gardıroplarını inceledik ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu inceleme sonuçlarını sizler için paylaştık. Eğer bir gardıroba ihtiyacınız var ise bu galeri içerisinde fiyatları ve görselleri ile birlikte Tekzen gardıroplarını daha detaylı olarak inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

TEKZEN GARDROP MODELLERİ FİYATLARI GÖRSELLERİ

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Tekzen kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Tekzen sürgülü gardırop fiyatları ve diğer Tekzen gardırop modellerine göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Modern Yatak Odası Modelleri 2017 (Nills) başlıklı makalemizde nills mobilya ve yatak odası takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ucuz Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları (Tekzen) için yorumda bulun

    Ucuz Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları (Tekzen) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ucuz Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları (Tekzen) için ilk yorumu yapabilirsin.