Uzaktan Kumandalı Kristal Taşlı Ledli Avizeler

Uzaktan kumandalı avize modellerini inceliyoruz efendim. Ev dekorasyonunuzu bitirdiniz sıra aydınlatmaya geldi, bu kadar güzel bir dekorasyonu gösterecek, hem zarif hem de şık bir aydınlatmaya ihtiyacınız var artık. O halde gelin dekorasyontarz.com‘un sizler için önerdiği, kristal taşlı led ışıklı uzaktan kumandalı avize modellerine hep birlikte göz atalım. Eviniz için en güzel avize tasarımlarını hep birlikte bulmaya çalışalım.

Bir tepsiyi andırıyorlar ilk bakışta, ancak üzeri desen ve işlemeli kristal taş ve camları buz mağaraları kadar büyüleyici. Seçiminize göre beyaz veya sarı ışıkların arasından yine seçiminize göre mavi veya kırmızı led ışıkların hüzmeleri iniyor. Hele yuvarlak tasarımlı asma tavan modellerinden güzel bir uygulamaya sahipseniz, deyim yerinde ise tereyağlı ballı ekmek 🙂 Bu avizeler, yine dairesel bir yapıya sahip olduklarından bu tarz asma tavanlara öyle güzel uyum sağlıyor ki anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor, kısaca “cuk oturuyor” denilebilir…

Led ışıklı uzaktan kumandalı taşlı avizelerin uzaktan kumandasının üzerinde sadece bir kaç düğme var, dilerseniz sadece led ışıkları, dilerseniz ana ışıkları yakabiliyorsunuz. Led ışıkların rengini seçme şansınız da var bu arada. Bu avizelerin bir diğer güzel özelliği ise aynı zamanda bir gece lambası olarak da kullanabiliyor olabilmeniz.

Tüketiciye görünüm açısından çok fazla seçenek sunan bu yeni moda avize modellerinin bir çok ölçüye sahip olan modelleri mevcut. Odanızın metrekaresine ve ışık ihtiyacınıza göre, 40 cm’den  80 cm’e kadar çeşitli ölçüler arasından, dilediğiniz renklerde ki led ışıklı modelleri seçebiliyorsunuz. Kısa ve öz olarak uzaktan kumandalı kristal taşlı led ışıklı avizelerimizin özellikleri bunlar, fiyatları ise yukarıda bahsettiğimiz ölçü ve çeşitli özelliklerine göre 120 TL ile 800 TL arasında değişiyor.

Okurlarımızın bir çoğunun uzaktan kumandalı avize modellerini merak ettiğini veya bu avizeleri hakkında bilgi sahibi olup da hayalindeki avize modelini bulamadığını düşündüğümüzden hemen alt tarafta sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel led ışıklı uzaktan kumandalı avize modellerinden görsel örnekleri bir araya getirdik. Emin olun galeri içerisinde hem evinize çok yakışacak, hem dekorasyonunuz gösterecek, hem de kullanışlı bir avize bulabilirsiniz…

LED IŞIKLI KRİSTAL TAŞLI UZAKTAN KUMANDALI AVİZE MODELLERİ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.