Yatak Başı Dekorasyonu İçin İnanılmaz Duvar Kağıtları

Karyola başı dekorasyon fikirleri ve örnekleri dekorasyontarz.com sayfalarında son moda tasarımları ile kendilerine yer bulmaya devam ederken, bu defa çok çok farklı yatak başı dekorasyon uygulamalarını masaya yatıracağız. Yatak odası dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ve bu sadece size özel olan bu alana biraz hareket getirmek istiyorsanız gözlerinizi dört açmanızı öneririz.

Yatak odaları bir çokları için dekorasyonunu fazla dikkat edilmeyen ve çok da dikkat edilmesi gerekmeyen bir alan olarak geliyor. Bir salon, bir antre veya bir oturma odası kadar göz önünde olmadığından, kapısı sürekli kapalı olduğundan belki de yatak odaları salonlar kadar şımartılmıyor. Bir de yatak odasının neredeyse tamamını kaplayan mobilyalar ile yatak odası dekorasyonu kıyaslandığı için, yatak odası takımlarınız ne kadar güzelse yatak odası dekorasyonunuz da buna göre puan alıyor 🙂

Ancak yatak odası insanların yukarı da bahsettiğimiz gibi en özel alanları. Bu alanın dekorasyonu da insanın en azından kendisine olan saygısından dolayı salon veya oturma odası kadar hakkettiği değeri almalı. Duvarlarınızı dahi kaplayan mobilyalar yatak odanıza ekstra bir şey yapmanızı engelliyor mu veya yatak odası mobilyalarınız yüzünden yatak odanıza basit bir uygulama bile yapsanız görünmüyor mu ? O halde ya bu devasa yatak odası mobilyalarından kurtulun yada daha dikkat çekici, daha çarpıcı uygulamalar bulun ve yaptırın. Süslü ve kokoş perdeler göze hemen çarpar örneğin işe perdelerinizi değiştirmek ile başlayın.

Mesela yatak başı ya da karyola başı dekorasyonunuz da şu an hiç bir şey yok ise 3 boyutlu manzaralı, resimli duvar kağıtları ile bu alanı daha etkileyici bir hale getirin. Bu konuda elinizi güçlendirecek o kadar çok seçenek var ki inanın bu kadar çok seçeneğin olduğunu biz bile bilmiyorduk.

Graffiti tasarımlardan tutunda, şahane güllere, kahve çekirdeklerinden çakıl taşlarına kadar yatak başı dekorasyonunuza inanılmaz hareket getirecek duvar kağıtlarını piyasada bulabiliyorsunuz. Bu konuda sizlere ilham verecek eğlenceli bir foto galeriyi de hemen alt tarafta foto galerimizde inceleyebilir, karyola başı dekorasyonunda duvar kağıdı kullanımı hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz arkadaşlar…

KARYOLA BAŞI DUVAR DEKORASYONLARINDAN ÖRNEKLER

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Mantar Duvar Kaplamalarını Gördünüz mü ? başlıklı makalemizde dekoratif duvar panelleri, mantar duvar kağıdı ve mantar duvar kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.