Yatak Odanız İçin En İdeal Gömme Dolap Tasarımları

Yatak odası gömme dolap tasarımları ile dekorasyontarz.com sayfalarında sizlerle birlikteyiz. Aslında bir çoğunuz yatak odası takımlarınızda gardırop gibi devasa bir dolap olduğu halde yatak odasını iyice daraltma yönünde olan gömme dolap gibi bir uygulamanın saçma olduğunu düşünebilirsiniz. Üstelik bu gömme dolapları, bir zaman sonra modası geçtiği halde, zaman içerisinde eskidikten sonra kolay kolay değiştiremeyeceğinizi bile bile tonlarca para ödeyerek yaptırmak hiç mantıklı gelmiyor.

Ancak bu makaleyi okuyan erkekler için söylüyorum, bu fikrinizi bir de hanımlarınıza ve annelerinize sorsanıza 🙂 Benim tanıdığım tüm hanımlar gömme dolap hastasıdır, akla hayale gelmeyecek yerlere gömme dolap yaptırmak konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahiptirler.

Koridora bile gömme dolap yaptırmayı başaran anneler ve eşler tanıyorum. Hatta benim eşim mutfakta sürgü kapılı gömme dolap yaptırmayı aklına takmış şu sıralar. Zaten bu makaleyi de sırf buna bağlı olarak ele alıyorum. Anlayacağınız bir anlamda isyan niteliği taşıyan bir yazı okumaktasınız 😉

Yatak Odası İçin Özel Gömme Dolap Tasarımları ile Modern Gömme Dolap ModelleriHiç itiraz etmeyin arkadaşlar, zira teslim olacağınız zaten başından belli. O sizi bir şekilde ikna edecek, hatta bir zaman geçtiğinde bu uygulama size ondan daha mantıklı gelecek ve gömme dolapların en ateşli savunucuları arasında yer alacak, annelerinizi ve eşlerinizi bile şaşırtacaksınız 🙂

Mesela ben, ilk başlarda birazda olsun zaten gardrobumun iyice küçülttüğü yatak odam için gömme dolaba tonlarca para ödemeyi mantıklı bulmuyorken, şimdi mutfakta gömme dolap olması zorunluluğuna ve bunun için kredi çekmem gerektiğine bile inanıyorum.

Yatak Odası için Farklı Gömme Dolap Tasarımları 2017 Modern Gömme Dolap ModelleriDolayısı ile çok itiraz etmeyin, kasmayın, sadece ona inanın ve yatak odası dekorasyonunuza bir gömme dolap eklemenin ne kadar mantıklı olduğunu düşünün. Aksi takdirde bırakın muftağı, koridolara bile gömme dolap yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Hatta olaya nasıl entegre olduğunuzu ispatlamak adına, oturun onunla birlikte nasıl bir gömme dolap istediğinize dair fikirleri tartışın, bu tartışmada ise baskın tarafmış gibi kendinizi göstermeye çalışın. Role kendinizi daha fazla kaptırarak aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde ki yatak odası gömme dolap modellerine birlikte göz atın.

Özel Yatak Odası Gömme Dolap Tasarımları ve Modern Gömme Dolap ModelleriZaten burada şahane örnekler mevcut. Emin olun hiç pişman olmayacak, hatta “marangoz gelmişken” diye ardı arkası kesilmeyen açıklama ve cümlelerle başlayan ve devamında evin geri kalanına yaptıracağınız gömme dolaplardan ve kredi kartı eksterinizde ki abartılı harcamalardan kâr edeceksiniz. Sadece yatak odasıne gömme dolap yaptırarak olayı kurtarmak mantıklı değil mi sizce de ?..

YATAK ODASI İÇİN GÖMME DOLAP TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir önceki yazımız olan Ranza Olan Sihirli Kanepe Tasarımları başlıklı makalemizde fonksiyonel mobilya ve ranza kanepe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Yatak Odanız İçin En İdeal Gömme Dolap Tasarımları için yorumda bulun

    Yatak Odanız İçin En İdeal Gömme Dolap Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yatak Odanız İçin En İdeal Gömme Dolap Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.