Yeni Moda Rengarenk TV-Duvar Üniteleri

Son dönemin dekorasyon ve mobilya akımlarında iki tarz mobilya öne çıkyor. Bildiğiniz üzere bunlar köşe takımları ve TV-Duvar ünitesi olarakta adlandırılan compaq vitrinler. Teknolojini ilerlemesi ile hayatımıza giren tüpsüz yani plazma, led lcd gibi televizyonların bulundukları yerde daha şık durmalarını sağlayan duvar üniteleri ise ilk çıktıkları zamandan bu yana epey yol katettiler.

Tasarımcıların ilk önce normları ile oynadıkları, şekilde şekile soktukları bu mobilyalar, ilk önceleri bilindik ağaç renkleri ile satışa sunuluyordu. Ardından normlarla oynamaktan sıkılan tasarımcılar bu defa mobilyanın rengini değiştirmeye başladılar.

Şimdilerde mavi, sarı, kırmızı, lila, fuşaya ve daha burada aklımıza gelmeyecek bir çok renkte TV-Duvar ünitesi üretiliyor. Hatta bu renklerin bir aradığı kullanıldığı modern ve çok renkli duvar ünitelerinede rastlıyoruz. Sizlerde bu tarz renkli mobilyalardan hoşlanıyorsanız foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz rengarenk duvar ünitesi tasarımlarına göz atmanızı öneririz…

BİRBİRİNDEN GÜZEL RENKLİ TV-DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARI

Bir önceki yazımız olan Rengarenk TV Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekler başlıklı makalemizde kırmızı duvar ünitesi, renkli duvar ünitesi ve tv ünite renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • niş
  • English Home Nevresim

Etiketler:

Yeni Moda Rengarenk TV-Duvar Üniteleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İç Cephe Duvar Renkleri (Castle Boya)

Aslında şu sıralar hiç boya badana zamanı değil. Havalar iyiden iyiye soğudu. Bu havada duvarları boyamak pek mantıklı değil, ancak...

Kapat